Ondřej Svoboda

Smyslem života, je dát životu smysl

Ondřej Svoboda

"E-health a telemedicína" je to, co mě naplňuje a baví.

Ondřej Svoboda Napište mi
Ondřej Svoboda

Biografie

Moderní pojetí telemedicíny a e-health je to, co mě baví a naplňuje.

Studoval jsem na International Business School v Brně a navázal studiem v oboru E-health and Telemedicine na Rome Business School. Aktuálně studuji také na Advance Institutu pro MHA (Master in Healthcare Administration).

Jsem zakladatelem několika firem v oblasti e-health a zdravotnictví.

Založil jsem a úspěšně vedl Zafax Medical, která je mezinárodním distributorem zdravotnických prostředků. Firma obchoduje se Švýcarskem, Itálií, Koreou, Francií, USA, UK, Ruskem, Řeckem, Německem a Gruzií. Společnost jsem prodal abych se mohl věnovat dalším výzvám.

V současné chvíli se věnuji velkým projektům jako jsou Dr. Digital, E-health and Telemedicine nebo Telemedicine Academy.


Celý můj život se točí "okolo zdravotnictví".
Mým cílem je povýšit tento segment na vyšší level

Kam směřuji

Moje pozornost je směřována do sektoru zdravotnictví, přesněji řečeno do e-health a telemedicíny. V těchto oborech mám velké zkušenosti a připravuji významné projekty.

TELEMEDICÍNA

Hlavním posláním Telemedicine Academy je aktivně rozvíjet vzdělávání zdravotnických pracovníků prostřednictvím nejmodernějších technologií. Pořádají online kongresy, vedou kurzy pro online monitoring životních funkcí a zabývají se výukou využívání IT technologií ve zdravotnictví.


Telemedicine Academy

E-HEALTH

Dr. Digital nabízí unikátní služby pro ty, kteří se chtějí starat o své zdraví na nejvyšší úrovni. Pomocí IT technologií umožňuje monitoring životních funkcí a vzdálenou péči o seniory, těhotné ženy, jedince s tělesným postižením a všechny, kteří chtějí mít aktuální přehled o svém zdravotním stavu. Jedinečným rysem služby je vedení kompletní zdravotní dokumentace klienta v tzv. EMR (Electronic Medical Record).


ehtmedic.cz

Moje projekty

Dr. Digital
E-health
Telemedicine Academy

 

Blog

Medialonek Ondřeje Svobody

Založil a úspěšně vedl Zafax Medical, která je mezinárodním distributorem zdravotnických prostředků Firma obchoduje se Švýcarskem, Itálií, Koreou, Francií, USA, UK, Ruskem, Řeckem, Německem a Gruzií Poslední jmenovaná země se pro něj stala více než partnerem v podnikání…

Fotogalerie

Kontaktujte mě

Kontaktní info


© 2021 Ondřej Svoboda - všechna práva vyhrazena | Webdesign: WP4you.cz